Nákupem souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů.
Š110R Coupe, olej, plátno deska, 53 x 38 cm

Novinky

naše cena 390 000 Kč
naše cena 890 000 Kč
naše cena 29 000 Kč

naše cena 540 000 Kč
naše cena 420 000 Kč
naše cena 320 000 Kč

O nás
O NÁS

Úvodem bychom rádi poděkovali  mistru Olbramu Zoubkovi za laskavé svolení, aby naše stránky provázela jeho bronzová plastika Bezová duše.

Naše výtvarnická cesta začala  v Litomyšli, kde žije i Jiří Dudycha, starší, www.dudycha.cz, který patří mezi přední české výtvarníky.  Po letech práce v rodinné keramické dílně, se nám splnil náš dlouholetý sen mít vlastní galerii. Touto galerií byla Galerie de Lara v Litomyšli. Naši působnost jsme dále rozšířili na galerii v Praze, AD galerie, www.adgalerie.cz, a galerii v Hradci Králové, Galerie Barbara, www.gbarbara.cz. Nyní jsme, po skončení našeho angažmá v galerii de Lara, otevřeli v Litomyšli novou galerii Dudycha.

Tato internetová galerie www.ceskeumeni.com prezentuje díla z těchto dvou jmenovaných „kamenných“ galerií, kde jsou fyzická díla vystavena a kde je možné si je prohlédnout. Při nákupu v kamenných galeriích se tak můžete zbavit nákladů na dopravu.

Rádi bychom upozornili, že přímo spolupracujeme se všemi výtvarníky. Známe je a oni znají nás. Díky tomuto přímému kontaktu, bez prostředníků, máme možnost zachovávat co nejnižší možné ceny, a to i přes navýšení o DPH. Pouze pro informaci, DPH je ve zvláštním režimu §90, což znamená, že je uplatněno pouze na marži a ne na autorskou cenu. Nelze proto uplatnit do nákladů.

Doufáme, že se Vám bude v naší internetové galerii líbit a rádi Vás přivítáme i v těch kamenných.

 

Alena a Jiří Dudychovi