Nákupem souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů.


ČTK o nás napsala


WEBY KAMENNÝCH GALERIÍ, Z KTERÝCH VYBÍRÁTE NA TOMTO E-SHOPU


 

AD galerie

Praha 1, Uhelný trh 11


Galerie BARBARA

Hradec Králové, Střelecká ulice 838


 

Najdete nás také na facebooku:

AD galerie Praha

galerie Barbara Hradec Králové


O NÁS
O NÁS

Úvodem bychom rádi poděkovali  mistru Olbramu Zoubkovi za laskavé svolení, aby naše stránky provázela jeho bronzová plastika Bezová duše.

Naše výtvarnická cesta začala  v Litomyšli, kde žije i Jiří Dudycha, starší, www.dudycha.cz, který patří mezi přední české výtvarníky.  Po letech práce v rodinné keramické dílně, se nám splnil náš dlouholetý sen mít vlastní galerii. Touto galerií byla Galerie de Lara v Litomyšli. Naši působnost jsme dále rozšířili na galerii v Praze, AD galerie, www.adgalerie.cz, a galerii v Hradci Králové, Galerie Barbara, www.gbarbara.cz.

Tato internetová galerie prezentuje díla z těchto tří jmenovaných „kamenných“ galerií, kde jsou fyzická díla vystavena a kde je možné si je prohlédnout. Při nákupu v kamenných galeriích se tak můžete zbavit nákladů na dopravu.

Rádi bychom upozornili, že přímo spolupracujeme se všemi výtvarníky. Známe je a oni znají nás. Díky tomuto přímému kontaktu, bez prostředníků, máme možnost zachovávat co nejnižší možné ceny, a to i přes navýšení o DPH. Pouze pro informaci, DPH je ve zvláštním režimu §90, což znamená, že je uplatněno pouze na marži a ne na autorskou cenu. Nelze proto uplatnit do nákladů.

Doufáme, že se Vám bude v naší internetové galerii líbit a rádi Vás přivítáme i v těch kamenných.

 

Alena a Jiří Dudychovi